ŁĄCZY NAS WALKA, A NAWET DZIELENIE DOŚWIADCZENIEM I ŚWIĘTOWANIEM

W dniu 15 listopada br. wchodząc na Karczmę Piwną organizowaną w Kaczycach w przez Związek Zawodowy Pracowników Przemysłu Miedziowego Oddziału Zakłady Wzbogacania Rud z siedzibą w Polkowicach oprócz powitalnego szpaleru witał wszystkich gości napis:

„Może nas wiele różnic, ale nic nie powinno nas dzielić”.

Nas jednak Przeróbkarzy miedzi i węgla nie tylko łączy wspólna walka o bezpieczne warunki pracy i godziwe wynagrodzenia, należne uprawnienia emerytalne, ale również i dzielenie nas łączy.
Potrafimy się bowiem dzielić wspólnymi doświadczeniami i radością świętowania.

Za to wszystko pragniemy Wam bardzo podziękować i wręczając odznaczenie związkowe ZZ „PRZERÓBKA”, Dariuszowi Sędziowskiemu – przewodniczącemu ZZPPM O/ZWR, składamy wszystkim Przeróbkarzom z KGHM za jego pośrednictwem wielkie słowa uznania i poszanowania.

Dziękujemy Wam za to wszystko, co robicie każdego dnia dla dobra Przeróbkarzy. To był dla nas duży zaszczyt i honor być razem z Wami Przeróbkarzami z KGHM, mówili przedstawiciele delegacji ZZ „PRZERÓBKA” ze śląskich kopalń.

Miłą niespodzianką ze śląska był też na Karczmie – Andrzej Miś, znany radiowiec z Radia Piekary i Silesia, konferansjer oraz kabareciarz sceniczny, który zasłużenie jest laureatem statuetki „Hanysa” za zjednoczenie ludzi na antenie. U miedziaków udowodnił, że doskonale potrafi łączyć i bawić Przeróbkarzy węgla i miedzi. Jego autorski występ został nagrodzony gromkimi brawami.

 

Opublikowany przez Związek Zawodowy "Przeróbka" Niedziela, 17 listopada 2019

slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.

Dodaj komentarz

Next Post

PISZEMY DO PREMIERA RP O ZALICZENIE WOJSKA

pt Lis 22 , 2019
Ciągle pytają nas, dlaczego związki zawodowe nie występują w sprawie […]

Meta

Marzec 2020
P W Ś C P S N
« Lut    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031