14 GRUDNIA 2019 – XIV BIESIADA ZZ “PRZERÓBKA” W LW “BOGDANKA”

Tradycyjnie w Hotelu Drob w Urszulinie, odbyła się 14 grudnia br. 14 Biesiada ZZ “Przeróbka” w LW “Bogdanka”. Wśród zaproszonych gości z całym kierownictwem na czele z Prezesem Arturem Wasilem oraz Członkami Zarządu Krajowego Związku “Przeróbka” w osobach przewodniczącego – Sławomira Łukasiewicza, i wiceprzewodniczących – Ryszarda Jędyka oraz Wojciecha Maliny, był także Artur Soboń, nowy Sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych, Pełnomocnik Rządu do Spraw Instrumentów Finansowania Rozwoju Gospodarczego Państwa, który funkcję sekretarza stanu pełni od dnia 5 grudnia 2019 r.

Cała Biesiada była dużym debiutem nowego Zarząd Związku “Przeróbka” w LW “Bogdanka”, który po raz pierwszy organizował tego typu imprezę. Nie obyły się też bez tremy, ale ona dodawała tylko uroku całej imprezie, w trakcie której wyróżnieni zostali odznaką “Zasłużony dla ZZ “PRZERÓBKA”: Niemiec Jarosław – Przewodniczący, Sarama Piotr – Wiceprzewodniczący, i Sadowski Sebastian – Wiceprzewodniczący.

Wręczając odznaczenia – Sławomir Łukasiewicz, gratulując wyróżnionym powiedział, że wielkie słowa szacunku i uznania przywozi prosto ze Śląska dla Przeróbkarzy z Bogdanki, a nawiązując do informacji o kolejnym rekordzie dobowego wydobycia z jednej ściany metodą strugową  zwrócił uwagę, że każdy rekord ktoś musi przerobić, a to już rola Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla, który z niesortu robi sort, a później asortyment, który jako produkt finalny sprzedawany jest kontrahentowi za konkretne pieniądze.

Wszyscy biesiadnicy doskonale się bawili, raczyli złocistym trunkiem oraz wspaniałą golonką.slawluk

Robię to, czego innym się robić nie chce.

Dodaj komentarz

Next Post

RZĄDZĄCY NIE CHCĄ ZALICZYĆ WOJSKA

wt Gru 17 , 2019
Przedstawiamy odpowiedź, jaką otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym drogą papierową od […]

Meta

Marzec 2020
P W Ś C P S N
« Lut    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031